Культурний проект
Урбаністика: тенденції та можливості
Поговоримо про |
Як сучасному місту розвиватись і при цьому зберігати історію? Про суперечливі тенденції в урбанізмі, можливості сучасної архітектури та футуристику міст поговоримо під час лекції Гліба Ушакова.
Крізь історичну тканину старого міста проростає місто нове. Воно намагається поглинути те, що було до нього, і здобути першість у просторі. Але місто старе опирається, не бажаючи поступатись. Нове і старе у просторі міста поглинає та витісняє одне одного. І у боротьбі вони створюють синтез форм, простору та шарів міського середовища.

Лекція для вас, якщо ви:

 • цікавитесь або займаєтесь урбаністикою;
 • досліджуєте історію, можливості та проблематику міста;
 • займаєтесь архітектурою і шукаєте нові знання;
 • прагнете краще зрозуміти своє місто та міста світу.
Естетику міського середовища створюють шари міста, цінність об'єктів, ключові місця та сліди минулих епох. Як усе це взаємодіє у часі та просторі міста – дізнаємось під час лекції Гліба Ушакова.

  Про що поговоримо?
  Які можливості надає місту сучасна архітектура?
  Як нові об'єкти можуть гармонійно співіснувати з історичним середовищем?
  Які є нові форми громадського простору?
  Як буде виглядати місто майбутнього?
  Лектор курсу
  Гліб Ушаков
  Кандидат наук
  Один з найулюбленіших лекторів наших слухачів. Архітектор-дизайнер та вільний художник, кандидат наук та доцент Київського національного університету будівництва та архітектури. Майже 10 років він сам працював архітектором і не лише в теорії знає, як формується обличчя міст.

  Він з легкістю розверне перед вами масштабну картину еволюції архітектурної ідеї – від Неоліту до Ейфелевої вежі – та підкаже, як бачити у звиклих будівлях різні стилі та естетичну цінність.

  Замовити
  +38 (044) 200 85 85
  +38 (095) 493 04 04
  corporate@culturalproject.org
  вул. Іоанна Павла ІІ, 4/6, корп. А, оф. 407
  Ваша пошта
  Ваш телефон
  Ваше імя