Культурний проект
Історія західної цивілізації
Чому |
Культурний Проект представляє курс про історію, яку творили колись і яка відбувається сьогодні. Спеціальний авторський курс Михайла Кірсенка шукає відповідь на питання: чому Європа, Україна та США сьогодні саме такі, якими ми їх знаємо?
Як формувалася західна цивілізація? Чому Америка стала мрією та економічним титаном? Як Україна опинилася на межі двох світів Заходу та Сходу і що з цього вийшло?

Курс дає можливість зрозуміти причини та наслідки, розібратися з тезою «Давня Греція – колиска цивілізації», знайти відмінності між сучасним європейцем, елліном та вассалом, пролити світло на темне Середньовіччя і глибше зазирнути в історію Холодної війни.

Курс підійде вам, якщо ви прагнете зрозуміти:

  • Історичні, політичні та цивілізаційні процеси розвитку людства та західної цивілізації;
  • Чим західна культура відрізняється від східної та яке місце на межі зіткнення цих культур займає Україна;
  • Якими цінностями живе західна цивілізація і наскільки вони співвідносяться з цінностями українськими;
  • Політичні та суспільні процеси у Європі та США;
  • Особливості західної цивілізації, які дозволять краще вивчати культуру заходу під час подорожей.

"Лікар враховує діагнози предків пацієнта, сучасник зважує здобутки і хиби, чесноти і вади попередніх поколінь, детермінізм причин і наслідків".
Михайло Кірсенко
Лектор Курсу
Три кити курсу:
Викладачі
Курс читає професор, спеціаліст з цивілізаційної історії, історик, який викладає не лише в Україні, а й закордоном.
Програма
Це 40 лекцій з академічним рівнем заглиблення, щоб за короткий період охопити дослідження, які роками проводили історики.
Дискусія
Це 40 лекцій з академічним рівнем заглиблення, щоб за короткий період охопити дослідження, які роками проводили історики.
Лектор курсу
Михайло Кірсенко
Професор, доктор наук
Засновник кафедр Києво-Могилянської та Дипломатичної Академій. Як ніхто інший знається на цивілізаційній історії та міжнародних відносинах. Пан Михайло здатен представити історію Європи через справжній візуальний фільм, а не просто таблицю періодів з підручників. На його лекції збираються аудиторії чільних університетів Європи та Америки, а понад 200 праць Михайла Кірсенка знайшли своїх читачів в багатьох країнах Європи.
Замовити
+38 (044) 200 85 85
+38 (095) 493 04 04
corporate@culturalproject.org
вул. Іоанна Павла ІІ, 4/6, корп. А, оф. 407
Ваша пошта
Ваш телефон
Ваше імя